Kompleksowe projektowanie wnętrz Warszawa

Witaj na stronie igloo studio – autorskiej pracowni architektury wnętrz i projektowania mebli. Zajmujemy się tworzeniem aranżacji mieszkalnych oraz użyteczności publicznej. Wykonując projekty i wizualizacje wnętrz, kładziemy szczególny nacisk na funkcjonalność, estetykę, a także ponadczasowość. Pomożemy Ci nie tylko w przygotowaniu idealnej dla Ciebie przestrzeni, ale również w jej realizacji.

Profesjonalne projekty wnętrz

Przygotowujemy projekty łazienek, kuchni czy salonów zgodnie z potrzebami oraz wymaganiami Klientów. Mamy również doświadczenie w projektowaniu lokali usługowych. Zrealizowaliśmy już wiele zleceń na terenie całej Polski – w Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Katowicach, Warszawie, a także w innych miastach. Chcesz poznać szczegóły naszej oferty oraz warunki współpracy? Skontaktuj się z nami!

Laserowy system skanowania przestrzeni z wizualizacją 2D i 3D

Polecamy nowość w naszej ofercie tj. innowacyjne rozwiązanie dotyczące konstrukcji laserowego systemu skanowania, sekwencji pomiarowych, a także optymalnej metodyki przeniesienia danych i odczytów operatora systemu laserowego systemu skanowania przestrzeni z wizualizacją 2D i 3D do systemów kompatybilnych z programami CAD i organizacji pracy skanera laserowego oraz algorytmu przetwarzania wyników pomiaru.

Nasze urządzenie wraz z dedykowanym oprogramowaniem wykona skanowanie obiektu/przestrzeni w 3d, szczegółową dokumentację 2d ale co najważniejsze stworzy dokładny przebieg instalacji w zadanym wnętrzu/przestrzeni.

To absolutna innowacja na rynku! Dzięki takiej inwentaryzacji uzyskany zostanie dokładny zapis 2d przebiegu instalacji elektrycznej, wodnokanalizacyjnej, gazowej, grzewczej, wentylacji.

Główne korzyści z zastosowania niniejszego rozwiązani dla klientów to:

  • Skrócenie czasu skanowania i wizualizacji badanego obiektu budowlanego.
  • Eliminacja błędów powstających w trakcie skanowania i wizualizacji badanego obiektu budowlanego.
  • Poprawa dokładności skanowania i wizualizacji badanego obiektu budowlanego.

 

Aleje Jerozolimskie 89/43, 02-001 Warszawa
+48 667 020 921
kontakt@igloostudio.eu